Czechin

Vítejte

Prezentace společnosti Czechin, s.r.o., která tu je pro Vás, abyste zůstali in v rychle se měnícím světě informačních technologií.

Více o nás

Zprávy

15.12.2020
PF 2021
Vážení klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme pevné zdraví, hodně štěstí, spoustu pracovních i osobních úspěchů. Současně se těšíme na další spolupráci. Tým Czechin
Více

17.09.2020
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior programátor
Rozšiřujeme náš tým a aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior programátor! Více informací o pozici naleznete v sekci Zaměstnání.
Více

26.06.2020
Czechin přidruženým členem AKAT ČR
Dne 22. 6. 2020 valná hromada Asociace pro kapitálový trh České Republiky vyhověla naší žádosti a přijala nás za přidruženého člena této prestižní organizace tuzemského finančního sektoru. Chtěli bychom tímto poděkovat členům Asociace za naše přijetí. Vnímáme ho jako závazek k podílnictví na rozvoji českého kapitálového trhu v rámci našich kompetencí. Učiníme vše proto, abychom tento úkol plnili plnohodnotně a odpovědně.
Více

18.03.2020
Jsme tu stále pro Vás!
Vážení klienti a obchodní partneři, chtěli bychom Vás ujistit, že i v současné nelehké situaci spojené s důsledným dodržováním preventivních zdravotních opatření, jsme tu pro Vás. Kontinuita našich aplikačních služeb je zajištěna a činíme vše proto, aby negativní dopady na realizaci Vašich investic, na kterých se podílíme, byly co nejmenší, nejlépe žádné. Přejeme Vám, Vašim kolegům a blízkým pevné zdraví! Tým Czechin
Více

13.12.2019
PF 2020
Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce!
Více

12.06.2019
Individuální ex post reporting nákladů a výkonnosti investic („MiFID II“)
Po roce je zde opět červen a tedy i období povinného výkaznictví (CRS, FATCA apod.). V této souvislosti bychom rádi připomněli, že od ledna tohoto roku je pro informační systém e-Folio k dispozici modul, který umožňuje správcům fondů kolektivního investování pro retailové zákazníky vytvářet a poskytovat jejich klientům individuální ex post reporting nákladů a výkonnosti jejich investic. Jedná se o zákonnou povinnost vyplívající ze směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU („MiFID II“) a doplňujícího nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2017/565.
Více

20.12.2018
PF 2019
S přáním krásných vánočních svátků plných odpočinku a šťastného nového roku bohatého na úspěchy profesní i osobní! Tým Czechin
Více

27.08.2018
Je nám 20 let!
V červenci tohoto roku uběhlo 20 let od založení společnosti Czechin. Za dlouhověkost vděčíme především našim klientům, kterým tímto děkujeme za jejich přízeň. Jsme připraveni uchovat si energii, nápady a chuť stavět se k výzvám čelem i v následující dekádě. Tým Czechin
Více

29.05.2018
Regulační povinnosti
30. 6. se blíží! Informační systém e-Folio usnadňuje svým uživatelům dostát požadavkům Common Reporting Standard (CRS), stejně jako mnoha dalším povinnostem (obligatorním kontrolám klientů oproti mezinárodním seznamům sankcionovaných osob, sestavování klíčových výkazů pro Českou národní banku a dalším).
Více

20.05.2018
Do našeho týmu hledáme programátory, vývojáře!
Nabídka stále aktuální! Jsi zkušený vývojář nebo jen začínající programátor? Líbí se ti práce pro malou společnost, kde budeš moci pracovat na svých projektech? Neváhej nás kontaktovat viz. odkaz zaměstnání, kde se dozvíš více.
Více

15.05.2018
IS e-Folio LITE
Představujeme informační systém e-Folio LITE! Ekonomické, avšak plnohodnotné řešení správy investiční činnosti. Skvělé řešení pro nově vznikající investiční společnosti. Široké možnosti řízení klientský účtů a investičních portfolií fondů. V případě zájmu o bližší představení systému nás neváhejte kontaktovat.
Více

15.05.2018
GDPR
Naše informační systémy hromadného zpracování dat jsou implementovány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).
Více

14.05.2018
Účetní systém ABRA Gen od společnosti ABRA Software
Informační systém e-Folio nyní podporuje přímou multiplatformní komunikaci na bázi webových služeb s účetním systémem ABRA Gen od společnosti ABRA Software.
Více

07.05.2018
Změna názvu společnosti WMS investiční společnost, a.s
Náš významný klient WMS investiční společnost, a.s. v rámci rebrandingu spojil své zkušenosti se značkou TESLA.
Více

02.01.2017
Volné pracovní pozice - nabídka stále aktuální!
Hledáme nové členy pracovního týmu pro pozici programátor. Předmětem pracovní činnosti bude především realizace nových zajímavých projektů v souvislosti s vývojem a údržbou našich informačních systémů. Pokud Tě profil naší společnosti oslovil a věříš, že bys zde dokázal nalézt své uplatnění, neváhej nás kontaktovat!
Více

31.12.2016
Partners investiční společnost volí eFolio
Jsme velmi potěšeni, že investiční společnost Partners i.s. se rozhodla plnohodnotně využívat naše informační systémy eFolio / SEIN pro zajišťování služeb obhospodařování a správy podílových fondů.
Více

31.12.2015
Generali Investments
Měli jsme možnost být nápomocni v procesu fúze společnosti ČP INVEST investiční společnost, a.s. a společnosti Generali Investments CEE, a.s. z hlediska zajištění nezbytných funkčních i vizuálních úprav zde používaného zakázkového řešení systému eFolio.
Více

31.12.2014
Co nového v roce 2014
V rámci letošního roku jsme v námi vyvíjených informačních systémech provedli řadu optimalizací a funkčních rozšíření. Za zmínku stojí přededevším následující:
Více

01.10.2013
eFolio do mobilních zařízení
Rozšířenost mobilních zařízení, tj. chytrých telefonů, tabletů apod., nezadržitelně roste, a užívání těchto přístrojů se stává nedílnou součástí života širokého spektra lidí. Tato zařízení uživatelům na jedné straně nabízejí zcela nové možnosti práce a obsluhy a na druhé straně naopak potlačují zažité postupy, na které jsou uživatelé zvyklí u běžných stolních počítačů či notebooků.
Více

24.06.2013
WMS investiční společnost
Náš dlouholetý zákazník, investiční společnost FINESKO se transformovala a nese nový obchodní název WMS investiční společnost, a.s. Czechin byl u tohoto přerodu a plně asistoval se zajištěním plynulého přechodu informačních systémů eFolio a SEIN na ostrý provoz z hlediska podpory nového statutu fondu Realita nemovitostní OPF a nových požadavků investiční společnosti.
Více

15.10.2012
AMISTA přechází na SEIN
Získali jsme důvěru investiční společnosti AMISTA, která se taktéž rozhodla začít využívat náš informační systém SEIN pro evidenci cenných papírů některých svých fondů. Na přelomu třetího a čtvrtého kvartálu 2012 proběhla úspěšná realizace nasazení systému ve společnosti.
Více

31.05.2012
ABRA - nástavba k systému
V rámci vývoje propojovacího rozhraní mezi systémem eFolio a ekonomickým systémem ABRA došlo k rozšíření o další užitečné nástroje sloužící zejména k přehlednější a jednodušší centralizované správě všech spravovaných účetních jednotek.
Více

01.04.2012
CLOVIS investiční společnost
Czechin se stal dodavatelem softwarového řešení pro nově se rozvíjející investiční společnost CLOVIS, která si vybrala systém eFolio jako hlavní informační systém pro správu společnosti a obhospodařování fondů, a to včetně nástavby propojení na ekonomický systém ABRA.
Více

31.12.2011
SEIN - další realizace
Do konce roku se podařilo zrealizovat další plánované migrace zaknihovaných evidencí cenných papírů z centrálního depozitáře do našeho systému SEIN v ČP INVEST investiční společnosti a FINESKO investiční společnosti.
Více

31.12.2011
eFolio v novém kabátu
Vizualizace systému eFolio může být dle přání zákazníka snadno upravena do vhodného stylu, který odpovídá moderním trendům či vizualizaci hlavní webové prezentace společnosti. Dokážeme připravit vlastní předlohu grafického designu, popřípadě můžeme implementovat návrh, který předloží zákazník.
Více

15.10.2011
SEIN - komerční nasazení
Proběhla první ostrá instalace systému SEIN s přímým propojením na eFolio v J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTi.
Více

01.10.2011
SEIN - Samostatná Evidence Inv. Nástrojů
Byla dokončena realizace a testování vyvíjeného informačního systému SEIN pro vedení samostatné evidence investičních nástrojů.
Více

01.09.2011
Vizualizace eFolia dle předlohy zákazníka
Partners investiční společnost předložila vlastní zdařilý grafický návrh vizuální podoby systému eFolio a všech systémem generovaných reportů. Tato předloha byla úspěšně implementována do systému.
Více

01.09.2011
Partners investiční společnost
Czechin se stává dodavatelem informačního systému eFolio do progresivní investiční společnosti Partners investiční společnost, vstupující na český trh se specializací na otevřené podílové fondy fondů.
Více

15.07.2011
Novela zákona o podnikání na kap. trhu
Na základě legislativní úpravy zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ze dne 15.7.2011 došlo ke zmírnění podmínek, na základě kterých mohou subjekty vést vlastní Samostatnou evidenci investičních nástrojů.
Více

06.04.2010
Spuštění webových stránek
K dnešnímu datu spouštíme nové webové stránky, kde se můžete dozvědět mnoho nového o naší společnosti, nejen o našem hlavním produktu - systému eFolio, ale i o dalších specializacích a nabízených službách. Doufáme, že zde snadno a rychle naleznete hledané informace.
Více

01.04.2010
Rozšiřujeme pracovní tým
Naše společnost stále expanduje a otevírají se nové volné pracovní pozice v oboru vývoje software a správy IT.
Více

01.03.2010
Virtualizace v J&T
Po úspěšné realizaci všech nezbytných testů byla k dnešnímu dni ve společnosti J&T Asset Management provedena migrace systému eFolio na novější platformu operačního i databázového systému do virtualizovaného prostředí VMware.
Více

01.02.2010
Naše webové stránky
Probíhají finální práce na zcela nové podobě webových stránek společnosti a již brzy se můžete těšit nejen na komplexně nový design, ale též na řadu nových informací.
Více

01.07.2009
Virtualizace eFolia
Proběhly první úspěšné testy s nasazením systému eFolio do virtualizovaného prostředí VMware Serveru, což otevírá nové zjednodušené možnosti systémové administrace.
Více

01.03.2008
Bayerische Investment Fonds
Naše společnost se stává dodavatelem hlavního informačního systému eFolio do další významné investiční společnosti Bayerische Investment Fonds, a.s. vstupující na český trh a specializující se na trh s nemovitostmi.
Více

Jen nejnovější zprávy

e-Folio je software pro správu investičních fondů, nákup a prodej podílových listů on-line způsobem přes internet.

Zjistit více

Klíčové vlastnosti
  • Zefektivnění a zjednodušení kontaktu s klientem
  • Minimalizace nákladů na transakci
  • Možnost individuálních sazeb a nabídky pro každého klienta
  • Evidence historie kontaktů mezi společností a klientem
  • Datové můstky zajišťující propojení na mateřskou banku, CDCP, ČNB, BCPP...
Vyzkoušejte si e-Folio

Máte-li zájem vyzkoušet si práci s naším systémem eFolio jak z pohledu klienta, tak z pohledu administrace fondů a investiční společnosti, neváhejte nás kontaktovat.

e-Folio

Úvod | Napište nám | Kontakty

® 2010 Czechin, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena.