Czechin

Programování WEB aplikací

Vy máte představu, my víme jak na to...

Odborníci naší společnosti Vám poskytnou profesionální programování web aplikací (informačních systémů, internetových obchodů, firemních prezentací, redakčních systémů aj.) a širokou škálu doplňkových funkcí. Jsme vstřícní vůči nadstandardním a exotickým požadavkům.

Při programování web aplikací klademe důraz na důkladnou analýzu potřeb klienta a podle nich navrhneme, specifikujeme a implementujeme nejvhodnější řešení.

Neustále rozšiřujeme funkčnost námi dodaných aplikací (např. internetového obchodu, redakčního systému, atd.) podle potřeb a přání našich zákazníků. Při požadavcích na programování web aplikací na míru zajistíme vývoj a servis.

Zaměřujeme se zejména na jazyky / technologie / databáze: PERL, XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, PostgreSQL a mySQL

Naše služby zahrnují
  • analýzu požadavků klienta
  • návrh a specifikaci funkcí
  • implementaci navrženého řešení
  • testovaní aplikací
  • spuštění ostrého provozu
  • údržbu systému
Informační systém

Informační systém je obecně systém pro sběr, udržování, zpracování a poskytování informací a dat. V dnešní elektronické době je důsledné vedení a prezentování firemních dat základ úspěchu. Nabízíme individuální řešení Vašeho infomačního systému. Vy nám sdělíte požadavky a Vaše představy a my Vám dodáme hotové řešení. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro vypracování konkrétní nabídky pro Vás.

Internetový obchod

Realizace internetového obchodu je dána požadavky klienta na propracovanost jeho plánovaného IS. Můžeme nabídnout funkční řešení nebo v případě speciálních požadavků Vám rádi poskytneme programování web aplikací na míru.

Cenu za internetový obchod určujeme individuálně po rozhovoru s klientem a analýze jeho konkrétních požadavků. Finální cena závisí od rozsahu, náročnosti, podle použitých aplikací, implementovaných funkcí, časového horizontu, atd..

Úvod | Napište nám | Kontakty

® 2010 Czechin, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena.