Czechin

Kam směřujeme

K poskytování služeb zákazníkům přistupujeme vždy zodpovědně jako k běhu na dlouhou trať...


Naše společnost v celé své historii stále expanduje nejen z hlediska navyšování personálního obsazení, ale taktéž ve své profesionální specializaci s ohledem na nezadržitelný vývoj IT a rozsahu jejich využití ve společnosti. Tak jako zřejmě v každé jiné profesi, i v našem oboru je nutné "neusnout na vavřínech" a hledat svoji cestu i vzhledem k aktuální nabídce a poptávce trhu. Jedině tato dynamika umožňuje udržet se na špičce v oboru a nabízet našim zákazníkům to nejlepší co současné informační technologie umožňují. Na druhou stranu, nesnažíme se být "experty na všechno", nadále se držíme naší původní filosofie a záměru poskytování specializovaných služeb v oblastech, kde dokážeme plně uplatnit naše znalosti a dlouholeté zkušenosti.

Jako hlavní priority budoucího směřování společnosti považujeme:
  • Rozšiřování a modernizace informačního systému eFolio dle nově vznikajících požadavků investičních společností aktuálně užívajících či plánujících užívat náš systém a zajišťování plné servisní podpory našim stávajícím zákazníkům.
  • Návrhy a realizace bezpečnostních řešení IT, zajišťování poradenství v dané problematice včetně poskytování komplexních interních bezpečnostních auditů.
  • Poskytování služeb profesionální administrace počítačových sítí, outsourcingu a poradenství v obecných problematikách informačních a telekomunikačních technologií.
  • Tvorba zakázkových aplikací postavených na internetových technologiích (specializované aplikace, web-prezentace, internetové obchody, redakční systémy apod.)

Úvod | Napište nám | Kontakty

® 2010 Czechin, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena.